Stavebníctvo - Dopyty

Nové bydlení formou nájmu

22.11.2018  Nové bydlení formou nájmu

Hledáme stavební firmu, která je schopná stavět domy s nulovými počátečními náklady pro klienta, kdy bude pořizovací cena domu splácena následně formou nájmu, s rozložením na min. 15 let. Do doby úplného splacení bude nemovitost ve vlastnictví stavební firmy. Určeno pro klienty, kteří nemohou z důvodu negativního zápisu v bankovním registru žádat o hypoteční úvěr v bance.

Štát: cz Česká republika Viac...
Piesok

9.11.2018  Piesok

Pre výstavbu ostrova Al Muharrq v Bahrajne hľadáme dodávateľov stavebného piesku a štrku prírodných materiálov pre výstavbu ciest a výstavba domov - cca 1 550 000 m3. Kontrakt na BD SBLC.

Štát: sk Slovenská republika Viac...
Okná

31.10.2018  Okná

Hľadáme pre výstavbu veľkého počtu rodinných domov na arabskom trhu (Al Muharrq) dodávateľov plastových, drevených, hliníkových okien v množstve 40 000 ks/rok. Privítame postavenie fabriky na výrobu okien a ponuku prefinancovania. BD SBLC.

Štát: sk Slovenská republika Viac...
Dopytujem rekonštrukciu bytového jadra

30.10.2018  Dopytujem rekonštrukciu bytového jadra

V cenovej ponuke žiadam naceniť všetku prácu pri kompletnej rekonštrukcii jadra, okrem maľovania a osadenia zárubní. Z materiálu prosím naceniť len: potrebný základný stavebný materiál na hrubé vystavanie jadra, materiál na rozvody elektro a vodoinštalácie a materiál na raster pre sadrokart. strop.
Pôdorys s rozmermi + obrázky nájdete v prílohách.
Po vzájomnej dohode by sa okrem jadra realizovali aj podlahy + stropy v chodbe a kuchyni.
Termín realizácie: Január - Máj 2019 (prispôsobím sa...)

Štát: sk Slovenská republika Viac...