Stavebníctvo - Dopyty

Čiastočná rekonštrukcia bytu

9.3.2018  Čiastočná rekonštrukcia bytu

V cenovej ponuke žiadam naceniť všetku prácu (okrem maľovania), teda: rekonštrukcia jadra (+ zrušenie starého – umakart) a zhotovenie dlažby, sadrokartónu a omietky v chodbe a kuchyni.
Z materiálu naceniť len: potrebný základný stavebný materiál na hrubé vystavanie a vysieťkovanie jadra, materiál na elektro a vodoinštaláciu (+ hydroizolácia) a materiál na raster na sadrokartón. Zabezpečené mám: hydroizolácia, penetrácia, omietka, sadrokartón. dosky, tmely, silikóny, obklady, dlažby, sanita...

Štát: sk Slovenská republika Viac...
Tepelné čerpadlo a podlahové topení

25.2.2018  Tepelné čerpadlo a podlahové topení

Do novostavby poptáváme Tepelné čerpadlo a podlahové topení, realizace květen 2018, na 2 fáze, nejdříve 90m2, posléze dalších 70m2, okres Olomouc.

Štát: cz Česká republika Viac...
Beton na základy novostavby

25.2.2018  Beton na základy novostavby

Poptávám beton na základy novostavby 250m2, Olomoucko.

Štát: cz Česká republika Viac...
Nové bydlení formou nájmu

22.2.2018  Nové bydlení formou nájmu

Hledáme stavební firmu, která je schopná stavět domy s nulovými počátečními náklady pro klienta, kdy bude pořizovací cena domu splácena následně formou nájmu, s rozložením na min. 15 let. Do doby úplného splacení bude nemovitost ve vlastnictví stavební firmy. Určeno pro klienty, kteří nemohou z důvodu negativního zápisu v bankovním registru žádat o hypoteční úvěr v bance.

Štát: cz Česká republika Viac...
Armatúry, zábradlia, nosníky...

15.2.2018  Armatúry, zábradlia, nosníky...

Dopytujeme strojárske firmy. Ide o strojárenské zákazky typu: výroba armatúr, fitingov, nosníkov, zábradlia, výťahových šachiet, oceľových mostov a mostíkov, osvetlenia, mestského mobiliára, kovaných výrobkov, zlievarenských výrobkov, žeriavov pre prístavy, železných konštrukcií pre železnice a energetiku, konštrukcií pre ťažbu ropy, ložísk a i. Všetko je určené pre arabsky trh - štátov GCC, trh, ktorý má dostatok financií, a ktorý hlavne dováža. Platba formou BD - SBLC. Jednanie B2B.

Štát: sk Slovenská republika Viac...
Betónová pivnica - prefabrikát

15.2.2018  Betónová pivnica - prefabrikát

Hľadám firmu, ktorá vyrába/dodáva betónové prefabrikáty pivníc. Pivnica bude osadená pod úroveň terénu a zasypaná zeminou. Nad pivnicou by sa mala následne vymurovať hospodárska budova z porobetónu, takže betónová pivnica by mala staticky zniesť túto záťaž.
Prefabrikát s klenbou výhodou, nie je však problém klasický kváder.


Uvítam aj prípadne fotografie z realizácií.

Rozmery: predpokladám 2,6 x 5m, výška 1,5 - 2 m, avšak som prístupný kompromisom.

Štát: sk Slovenská republika Viac...
Rekonštrukcia bytového jadra + iné práce

23.1.2018  Rekonštrukcia bytového jadra + iné práce

Žiadam o cenovú ponuku na prerábku bytového jadra (možnosť ďalších prác - priorita je jadro: kúpeľňa + WC). Byt je na 3 poschodí v 8 posch. paneláku. Jadro je z umakartu. Žiadam naceniť všetku prácu - na komplet a z materiálu prosím naceniť len: potrebný hrubý stavebný materiál na vystavanie stien, na vodo a elektroinštaláciu a materiál na raster na sadrokartón. Zabezpečené mám: hydroizolácia, obklady, dlažby, sanita, sprchová zástena, tmely, silikóny, omietka a sadrokartón (dosky). Ďakujem.

Štát: sk Slovenská republika Viac...
Cestná doprava

16.1.2018  Cestná doprava

Hľadáme firmy na riešenie dopravy na arabskom trhu (v Bahrajne) zahŕňajúce organizáciu 4-6 prúdových ciest, osvetlenia prechodov, organizáciu križovatiek, smerové tabule, prenosne značky, rôzne retardéry, farby na cesty, zábradlia, zvodidlá, reflexné prvky a organizáciu parkovania v hypermarketoch, kamerové systémy, semafory, zábrany, závory. Kontrakt cca 190 mil. EUR. Rokovanie formou B2B, kontrakt formou banková garancia, poistenie kontraktu, dokumentárny akreditív.

Štát: sk Slovenská republika Viac...
Stavba rodinného domu

28.12.2017  Stavba rodinného domu

Hľadám firmu alebo partiu chlapov na stavbu rodinného domu cca 120m2 z porothermu. Môže byť hrubá stavba, holodom, na kľúč.

Štát: sk Slovenská republika Viac...