Elektronika a elektrotechnika - Dopyty

Text je preložený automatickým prekladačom.
bubnový motor

1.2.2018  bubnový motor

Dopyt bubnový motor: priemer cca 85mm, dĺžka valca 350mm, príkon 0,37kW, materiál valce Al, alebo Fe, vývod kábla pravouhlý. Predpoklad dodanie do 14 dní, dodanie na adresu firmy.

Štát: cz Česká republika Viac...
Rekonštrukcia bytového jadra + iné práce

23.1.2018  Rekonštrukcia bytového jadra + iné práce

Žiadam o cenovú ponuku na prerábku bytového jadra (možnosť ďalších prác - priorita je jadro: kúpeľňa + WC). Byt je na 3 poschodí v 8 posch. paneláku. Jadro je z umakartu. Žiadam naceniť všetku prácu - na komplet a z materiálu prosím naceniť len: potrebný hrubý stavebný materiál na vystavanie stien, na vodo a elektroinštaláciu a materiál na raster na sadrokartón. Zabezpečené mám: hydroizolácia, obklady, dlažby, sanita, sprchová zástena, tmely, silikóny, omietka a sadrokartón (dosky). Ďakujem.

Štát: sk Slovenská republika Viac...
Cestná doprava

16.1.2018  Cestná doprava

Hľadáme firmy na riešenie dopravy na arabskom trhu (v Bahrajne) zahŕňajúce organizáciu 4-6 prúdových ciest, osvetlenia prechodov, organizáciu križovatiek, smerové tabule, prenosne značky, rôzne retardéry, farby na cesty, zábradlia, zvodidlá, reflexné prvky a organizáciu parkovania v hypermarketoch, kamerové systémy, semafory, zábrany, závory. Kontrakt cca 190 mil. EUR. Rokovanie formou B2B, kontrakt formou banková garancia, poistenie kontraktu, dokumentárny akreditív.

Štát: sk Slovenská republika Viac...
Vybavenie štadiónov

15.1.2018  Vybavenie štadiónov

Hľadáme dodávateľov interiérového vybavenia - osvetlenie, ozvučenie, vybavenie šatní, sedadiel do hľadiska, zavlažovacej techniky na trávnik a iné pre výstavbu futbalových štadiónov v Bahrajne. Financie BD SBLC, jednanie B2B.

Štát: sk Slovenská republika Viac...
Trubkové radiátory

15.1.2018  Trubkové radiátory

Hľadáme firmu na výrobu alebo dodávku elektrických, plochých, trúbkových, dizajnovo zaujímavých radiátorov do kúpeľní pre arabský trh. Zákazka cca 10 mil. EUR. Platba BD - SBLC, jednanie B2B.

Štát: sk Slovenská republika Viac...